Praznik Jezusovega vstajenja, ob 7. 30 uri, velikonočna procesija po vasi, ob 8. uri slovesna sv. maša. Druga sv. maša je ob 10. uri. Obhajanje Gospodovega vstajenja se ne konča na Veliko noč, temveč traja vse do Binkoštnega praznika in potem vsako nedeljo, ki se imenuje Gospodov dan.

Župnikovo velikonočno voščilo!

Velikonočni prazniki naj vsem naklonijo obilje »življenja v Duhu, ki prihaja iz srca vstalega Kristusa. … Ne bežimo od Jezusovega vstajenja, nikoli se ne vdajmo, naj se zgodi karkoli. Nič ni močnejše od njegovega življenja, ki nas žene naprej!« (Veselje evangelija 2-3) Upanja in radosti polno obhajanje velike noči vam želijo vaš župnik p. Vanči, duhovna pomočnika Tone Šeruga in Jože Berginc, sestre dominikanke, katehistinje ter vsi župnijski sodelavci.