10 Jul, 2021

Zaključili smo z oratorijem na katerem je sodelovalo 60 otrok in 20 animatorjev. Med oratorijem so se otroci srečali z zavodom za zaščito živali Muri, obiskali so dom starejši Nine Pokorn v Grmovju in se kopali v letnem bazenu v Celju. Katehistinjama Katji in sestri Feliciti ter ostalim animatorjem se župnija Petrovče iskreno zahvaljuje za organizacijo že 12. oratorija.

Ta teden smo zaključili z obnovo hiše karitas. Veseli smo in ponosni, da smo v tako kratkem času povsem obnovi hišo (zamenjali okna in vrata, naredili novo fasado z 15 cm izolacijo ter zamenjali streho na prizidku). Vse to ne bi bilo mogoče brez vaše pomoči in pomoči razni dobrotnikov in sponzorjev. Tako so sedaj obnovljene fasade na Dominikovem domu, na cerkvi, župnišču in karitasu. Vse to daje okras in lepo podobo naši župniji in osrednjem romarskemu svetišču škofije Celje. Bog povrni vsakemu posebej za njegov dar.

Prihodnji teden bom na dopustu. Za mašo me bosta zamenjala g. Tone in g. Srečko.

Vsem želim lep in blagoslovljen prihodnji teden.