Danes je nedelja Božje besede. Nedelja Božje besede je praznik Svetega pisma, ki ga je papež Frančišek s pismom Odprl jim je um leta 2019 razglasil za vso Cerkev in ga obhajamo v mesecu januarju na 3. nedeljo med letom. Letošnje geslo je: “Tudi ona dva sta pripovedovala, kaj se je zgodilo na poti in kako sta Jezusa prepoznala po lomljenju kruha.” (Lk 24, 35) To geslo nas vabi, da prestopimo meje samozadostnosti individualizma in stopimo na pot učenčestva, v občestvo. Člani naše svetopisemske skupine bodo med deveto in deseto uro brali Lukov evangelij. Lepo vabljeni k poslušanju!

V torek je spomin na Spreobrnitev apostola Pavla in sklep tedna molitve za edinost kristjanov. Vsi ki morete lepo vabljeni k maši tudi med tednom!

V petek je god svetega Tomaža Akvinskega, dominikanca in zavetnika teološke fakultete v Ljubljani.

Še vedno se lahko prijavite v zakristiji ali pokličete po telefonu za blagoslov doma.

Hval vsem, ki ste prispevali za sedežnino in ogrevanje cerkve 20 eur. Se priporočamo, da sedežnino, poravnate vsi tisti, ki jo do sedaj niste mogli.

Želim vam lepo nedeljo in uspešen delovni teden.