27 Jun, 2021

V torek je praznik, apostolov Petra in Pavla. Ob 7.30 bo sveta maša v Cerkve za pok. P. Manesa. Lepo vabljeni!

Isti dan bo v celjski stolnici ob 10. uri krizmena maša, ki jo bo skupaj z duhovniki daroval novi celjski škof Maksimilijan Matjaž.

Darove za župnijo, ki se nabirajo ob nedeljskih nabirkah v cerkvi se porabljajo za:
– pastoralno delovanje župnije (honorarji za sodelavce, prispevek za sestre dominikanke, oprema in vzdrževanje prostorov za pastoralo)
– vzdrževanje stavb in sredstev, ki jih potrebuje župnija za delovanje
– plačevanje rednih računov (ogrevanje, elektrika, komunala, …) Hvala vsem, ki darujete v ta namen.

Hvala tudi vsem, ki darujte za obnovo fasade na hiši Karitas. Stroški obnove znašajo 30.000 evro. Vaš dar lahko prinesete v zakristijo ali v župnišče. Lahko pa ga nakažete na TRR Župnije Petrovče: SI56 0400 1004 6524 584

Oratorij v Petrovčah bo od ponedeljka 5. julija do petka 9. julija. Prijavnice dobite v zakristiji ali v župnišču. Pohitite s prijavami!

Slovenska karitas začenja z dobrodelno akcijo Otroci nas potrebujejo, ki je namenjena zbiranju sredstev za nakup šolskih potrebščin za socialno ogrožene otroke v Sloveniji. V ta namen so na stojalu za verski tisk posebne položnice, ki jih lahko vzamete in vašo pomoč nakažete po svoji presoji.