3 Jan, 2021

S ponedeljkom 4. 1. 2021 je cerkev spet odprta za obisk svetih maš ob navzočnosti vernikov!

Pri vsaki maši je lahko navzočih največ 20 ljudi (oz. gospodinjstev)!

Nedeljske maše bodo: ob 8. in 10. uri. Obe maši bodo v cerkvi!

Delavniške maše bodo: ob ponedeljkih, sredah, petkih, ob 18.uri in ob torkih in četrtkih pa ob 7.30 uri (v kapeli) Ob sobotah bo nedeljska maša ob 18. uri

V sredo je praznik Svetih treh kraljev, maše bodo ob 8. uri in zvečer ob 18.uri v cerkvi.

PRI OBISKU MAŠE UPOŠTEVAJMO ZAŠČITNE UKREPE:

–      Cerkev v Petrovčah je ves dan odprta za osebno molitev in ogled jaslic. Obiščemo jo samo, če smo zdravi!

–      Obvezno je razkuževanje rok, ko vstopamo in izstopamo iz cerkve.

–      Obvezno je nošenje zaščitnih mask.

–      Sedimo samo na označenih mestih!

–      Nujno je vzdrževanje medosebne razdalje 1,5 m.

–      Prejemanje obhajila je samo na roke.

–      Ne zadržujemo se v skupini pred cerkvijo.

–      Verouk bo še naprej potekal na daljavo.

–      Veroučence s starši vabimo k obisku jaslic in k maši. Otroci lahko pri jaslicah oddajo denar, ki so ga zbrali v adventni akciji “Otroci za otroke”.

–       Obvezna je uporaba zaščitnih mask in razkuževanje rok.

–      Prosimo, da vaš dar za potrebe župnije oddate v nabiralnik pod korom. Hvala za vaš dar.

–     Ob začetku leta zbiramo dar za sedežnino, ki znaša 20 €. Oddate ga lahko v kuverti v nabiralnik pod korom.

–     Letna naročnina za Ognjišče znaša 33,50 €. V zakristiji ali v župnišču lahko dobite Marijanski koledar.

Obisk družin in blagoslov domov bo letos potekal tako, da se predhodno prijavite po telefonu in se z duhovnikom dogovorite za čas obiska. Pokličite na tel. 041/437-145. Pater Vanči se priporoča za vaš klic in se veseli srečanja z vami.