12 Mar, 2022

Začeli smo postni čas. Vabimo vas k maši v večjem številu. Pri maši posebej pogrešamo otroke in njihove starše.

V ponedeljek, ob 18. uri bo v  baziliki sv. maša za ustanoviteljico Marijinega dela Chiaro Lubich, ob 14. obletnici odhoda v večnost. Lepo vabljeni k maši!

V četrtek, ob 17. uri je v župnišču obvezno srečanje s starši prvoobhajancev.

V petek, ob 17.30 je v cerkvi križev pot. Vodili ga bodo prvoobhajanci! Lepo vabljeni otroci in odrasli.

V soboto, 19. marca je praznik svetega Jožefa. Ta dan je pri nas romarski shod z mašami, ob 8. uri, 10. uri in 18.uri. Slovesno mašo ob 10. uri bo daroval upokojeni celjski škof Stanislav Lipovšek. Lepo vabljeni!

Na mizici pod korom vzemite nov Petrovški list.

Hrana za Ukrajino se zbira vsak dan od 8. do14. ure v skladišču Škofijske Karitas v Vrbju, ob četrtkih od 16. do 18. ure pa na Karitas v Petrovčah. Na mizici pod korom so položnice za denarno pomoč Ukrajini. Darujmo in pomagajmo Ukrajini v teh težkih časih!