3 Okt, 2020

Jutri je pri nas birma. Ker je zaradi epidemije koronavirusa treba zagotoviti razdaljo, mora biti vsaka druga klop prazna. Župljane lepo prosimo, da se udeležijo svete maše v nedeljo ob 8. uri, tako, da bodo ob 10. uri tudi starši birmancev lahko navzoči pri birmi svojih otrok. Hvala za razumevanje. Vse birmance in njihove družine priporočamo v molitev.

Od ponedeljka naprej bodo večerne maše v cerkvi, ob 18. uri in ne več ob 19. uri.

Začel se je mesec oktober, ki je posvečen molitvi ročnega venca. Dvajset minut pred večerno in jutranjo mašo sestre dominikanke molijo rožni venec. Vsi, ki morete lepo vabljeni k molitvi rožnega venca v mesecu oktobru.

Hvala za vaš prvonedeljski dar, ki je namenjen za kritje stroškov obnove fasade na župnišču.

Zahvaljujemo se katehistinjama Katji in Feliciti za pripravo birmancev na birmo. Hvala tudi sestram dominikankam za izdelavo spominka sončnice, ki bo birmance spominjal na prejem Svetega Duha. Naj se tudi naši birmanci kakor sončnica obračajo proti Bogu. Hvala tudi Stanki in Moniki, ki sta priskočili na pomoč ob bližnji pripravi na sveto birmo. Hvala tudi pevcem za lepo petje in sodelovanje ob birmanski slovesnosti.