26 Mar, 2022

V poletnem času bodo večerne maše, ob ponedeljkih, sredah, petkih in sobotah, ob 19. uri v cerkvi, jutranji maši, ob torkih in četrtkih pa bosta še naprej ob 7.30 uri v Dominikovi kapeli.

V petek, 1. aprila, ob 18.30 uri  pripravijo in vodijo križev pot birmanci, po križevem potu birmanci ostanejo pri sveti maši.

V soboto, 2. aprila, bo od 9. do 11. ure v Krajevni skupnosti Petrovče spomladanska čistilna akcija. KS se priporoča za vašo podporo in udeležbo!

Od nedelje 3. aprila do sobote, 9. aprila bo na radio Ognjišče radijski misijon. V času radijskega misijona bo v petek, 8. aprila za Dekanijo Žalec – Braslovče v naši cerkvi spovedni dan. Spovedovanje bo od 8. do 19. ure. Lepo vabljeni k velikonočni spovedi!

Pomoč v obliki hrane za Ukrajino se zbira vsak dan od 8. do 14. ure v skladišču Škofijske Karitas v Vrbju, ob četrtkih od 16. do 18. ure pa na Karitas v Petrovčah. Darujmo in pomagajmo Ukrajini v teh težkih časih!