20 Maj, 2018

V nedeljo, ob 19. uri bodo šmarnice pri Jelenovi kapeli v Dobriši vasi.

K šmarnicam so lepo vabljeni otroci in njihovi starši tudi med tednom.

V ponedeljek je praznik Marije, Matere Cerkve ali binkoštni ponedeljek. Maše bodo ob 8. in 19. uri. Lepo vabljeni.

Prihodnjo nedeljo je praznik Svete Trojice, ob 10. uri bo prenos maše iz naše bazilike na radio Slovenija in radio Ognjišče.

V nedeljo, 27. maja, ob 18. uri vabi moški pevski zbor na jubilejni in slavnostni koncert, ob 60. letnici delovanja v Hmeljarski dom.

Župnija Petrovče vabi, v soboto, 9. junija, na enodnevno romanje v Avstrijo. Obiskali bomo baziliko Mariatrost pri Gradcu, cistercijansko opatijo Stift Rein in muzej na prostem. Cena prevoza s kosilom je 30 €. Vstopnina se plača posebej. Na voljo je še nekaj prostih mest.

Od 2. do 6. julija bo pri nas Oratorij. Starše vabimo, naj svoje otroke čim prej prijavijo zaradi lažje organizacije.