2 Apr, 2022

Od nedelje do sobote bo na radio Ognjišče radijski misijon. V času radijskega misijona bo v petek, 8. aprila za Dekanijo Žalec – Braslovče v naši cerkvi spovedni dan. Spovednik bo na voljo od 8. do 19. ure. Lepo vabljeni k velikonočni spovedi!

Prihodnji petek ob 18.30 je v cerkvi križev pot. Križev pot pripravijo cerkveni pevci.

V soboto dopoldan od 9. do 12 ure bo obhajilni dan. Lepo vabljeni vsi prvoobhajanci in njihovi starši.

V soboto zvečer ob 19. uri bo  pri nas spokorno bogoslužje.

V cerkvi pod korom  so na voljo oljčne vejice za cvetno nedeljo po 1 EUR. Denar od vejic je namenjen za vzdrževanje mladinskega Don Boskovega centra v Celju in za sirote v Ukrajini.

Prihodnja nedelja je cvetna nedelja. Blagoslov butar bo petnajst minut pred deseto mašo za cerkvijo.