10 Maj, 2024

V nedeljo so šmarnice pri Jelenovi kapeli v Dobriši vasi. Lepo vabljeni otroci in odrasli!

V ponedeljek je god Fatimske Matere božje. Ob 18. uri je v Dominikovem domu srečanje mlajše zakonske skupine.

V sredo, ob 18. uri bo v cerkvi srečanje birmancev in njihovih staršev z birmovalcem Srečkom Hrenom. Srečanje je obvezno za vse birmance.

V četrtek, ob 8. uri je zaobljubljeno romanje Galičanov k Petrovški Mariji. Zvečer ob 18. uri bo spoved birmancev, staršev in botrov.

V nedeljo, 19. maja so Binkošti, praznik sv. Duha. Ob 10. uri bo pri nas slovesnost svete birme. Birmance priporočamo v molitev.

Oratorij v Petrovčah bo od ponedeljka 1. julija do petka 5. julija. Starši prijavite svoje otroke na Oratorij po facebooku ali osebno v župnišču.