25 Maj, 2024

Danes ob 19. uri so šmarnice pri kapeli v Drešinji vasi. Lepo vabljeni!

V torek, 28. maja, ob 18. uri je v župnišču predavanje o temeljnem postopku oživljanja z defibrilatorjem. Predaval bo dr. Toni Jošt, predstojnik anesteziološkega oddelka bolnice Celje. Lepo vabljeni!

V sredo, 29. maja, ob 20. uri bo srečanje starejše zakonske skupine v Dominikovem domu. Lepo vabljeni!

V četrtek, 30. maja je praznik Sv. Rešnjega telesa in sv. Rešnje krvi. Pri nas bodo dve maši, ob 8. in 19. uri. Lepo vabljeni!

V petek, 31. maja je god Petrovške Marije.  Ob 19. uri bo sveta maša in zaključek šmarnic. Otroci, ki so redno hodili k šmarnicam bodo v zahvalo dobili nagrado.

V petek, ob 19. uri je letni koncert Folklorne skupine Kobula v gasilskem domu v Drešinji vasi. Lepo vabljeni!

V nedeljo, 2. junija je pri nas lepa nedelja. Praznovanje bomo začeli ob 9. uri s procesijo s sv. Rešnjim telesom po vasi. Sledila bo sv. maša, po maši pa druženje za cerkvijo. Popoldan ob 17. uri bo nogometni turnir med duhovniki iz Hrvaške in Slovenije, policisti in veterani v Dobriši vasi. V nedeljo ob 8. uri ne bo svete maše. Udeležite se lepe nedelje v čim večjem številu. Praznujmo skupaj naš župnijski praznik.