18 Maj, 2024

Na Binkošti ob 10. uri bo 36 birmancev in birmank prejelo zakrament svete Birme.

Šmarnice bodo ob 19. uri pri vaški kapeli v Arji vasi. Lepo vabljeni!

Jutri je Binkoštni ponedeljek, praznik Marije Matere Cerkve. Pri nas bodo maše ob 8. in 19. uri.

V torek ob 20. uri je v župnišču srečanje ŽPS-a. Lepo vabljeni vsi člani!

V petek je praznik Marije , Pomočnice kristjanov, ki jo Slovenci kličemo Marija Pomagaj. Vabljeni zvečer k sveti maši!

V petek je tudi začetek Petrovčevanja. Ob 19. uri v Dvorcu Novo Celje bo slavnostna seja KS Petrovče. Petrovčevanje bo trajalo vse do 7. junija. Krajani KS Petrovče ste lepo vabljeni k udeležbi na prireditvah, ki so objavljene na posebnih plakatih.

Prihodnjo nedeljo je pri nas romanje bolnikov in ostarelih. Sveta maša bo ob 10. uri. Med mašo bo priložnost za sveto spoved in bolniško maziljenje. Po maši bo druženje in pogostitev zunaj cerkve. Prostovoljce prosimo za pomoč pri prevozu bolnih in ostarelih v cerkev in na druženje!

Prihodnjo nedeljo bodo šmarnice pri vaški kapeli v Drešinji vasi ob 19. uri. Lepo vabljeni!