5 Jun, 2021

Hvala za prvo vašnedeljski dar za potrebe naše župnije.

Prihodnjo nedeljo, ob 10. uri je pri nas slovesnost prvega svetega obhajila. Prvoobhajance in njihove družine priporočamo v molitev.

Po petnajstem juniju bomo začeli z obnovo fasade na hiši Karitas. Do sedaj smo zamenjali vsa okna in vhodna vrata.  Ker letos nismo mogli izvesti dobrodelnega koncerta, se obračamo na vas za pomoč pri kritju stroškov obnove. Predračun obnove znaša 27.000,00 evro.Vaš prostovoljni dar lahko prinesete v zakristijo ali v župnišče.

V petek je praznik Srca Jezusovega. Lepo vabljeni zvečer k maši.

Od ponedeljka, 5. julija do petka 9. julija bo pri nas potekal Oratorij. Prijavnice dobite v župnišču ali pa na spletni strani župnije Petrovče. Prostovoljni prispevek za prvega otroka je 30 € in za drugega 25 €. Med oratorijem bomo zelo veseli, če nam boste prinesli kakšno pecivo, sok ali sadje. Pohitite s prijavami!

Obveščamo vas, da je v cerkvi zopet dovoljeno ljudsko in zborovsko petje. Vabljeni k nedeljski maši pevci in ostali!