16 Jul, 2022

Pred nami je vsakoletno obhajanje Krištofove nedelje, blagoslov vozil in zbiranje sredstev za misijonska vozila v okviru akcije MIVA. Letošnjo Krištofovo nedeljo bomo obhajali na sam god sv. Krištofa, 24. julija. Zahvaljujemo se vam za pomoč, ki jo že dolga leta naklanjate našim misijonarjem. Pri vseh nedeljskih mašah bo po maši blagoslov vaših vozil na ploščadi za cerkvijo.

Slovenska karitas vabi k dobrodelni akciji Otroci za otroke, ki je namenjena zbiranju sredstev za nakup šolskih potrebščin za socialno ogrožene otroke v Sloveniji. Na mizici pod korom so v ta namen na voljo posebne položnice.

Zaradi dopusta ta teden ni izšel Petrovški list. Tedenski spored maš je objavljen na oglasni deski in na spletni strani župnije.