9 Dec, 2023
  1. ADVENTNA NEDELJA

Hvala za vaš dar, ki ste ga darovali na nedeljo Karitas za slovenske družine v stiski. Polovico nabirke bomo oddali na Škofijsko karitas, polovica bo ostala za našo karitas.

Škofijska Karitas Celje vabi na predbožično srečanje sodelavk in sodelavcev Župnijskih Karitas, ki bo v sredo, 13. decembra 2023, ob 17. uri pri Sv. Jožefu nad Celjem.

V četrtek, 14. decembra, ob 17. uri bo srečanje staršev in otrok  1. in 2. razreda. Lepo vabljeni vsi starši in otroci!

Prihodnjo nedeljo po 10. maši bo blagoslov obnovitvenih del na Karitas in  župnišču.

Letna naročnina Ognjišča za naročnike pri župnijskih uradih za leto 2024 je 40 €.

Celoletna naročnina Družine za leto 2024 znaša 169€.

Pri sobotnih večernih svetih mašah pred adventnimi nedeljami ima škof Maksimilijan sinodalne adventne kateheze v stolnici sv. Danijela v Celju.

Vabljeni med tednom k adventnim mašam v večjem številu.

Veselje prihaja iz čistega srca. Bog nam čisti srce pri sveti spovedi. Pol ure pred mašo bo do božiča vsak dan priložnost za spoved. Naj bo adventni čas, ki ga obhajamo, čas spreobrnjenja, ko bosta med nami ponovno zaživela duhovno veselje in medsebojna ljubezen.