5 Dec, 2021

Jutri pri deseti maši bo naše otroke obiskal Miklavž in jim razdelil darila. V zakristiji je še na voljo nekaj vstopnic.

V sredo je praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Pri nas bodo maše ob 8. uri in zvečer ob 18. uri Lepo vabljeni!

Naši škofje vabijo k spremljanju neposrednega prenosa molitve in svete maše za zdravje in konec epidemije na praznik Brezmadežne, 8. decembra, iz cerkve svetega Jožefa v Ljubljani. Ob 18.30 bo molitev rožnega venca in ob 19.00 bo somaševanje vodil predsednik škofovske konference, ljubljanski nadškof metropolit Stanislav Zore. Sveto bogoslužje se bo neposredno prenašal v programu Radia Ognjišče, na spletni strani, FB profilu in YouTube kanalu Radia Ognjišče ter v programu TV Exodus in Tv Golica.

Hvala Zinki in Zlatku Kerčmarju za krašenje cerkve v mesecu novembru. Decembra je za krašenje na vrsti Drešinja vas.