15 Jan, 2022

Danes je nedelja verskega tiska. Želimo si, da bi se na spisku sedanjih naročnikov verskega tiska pridružilo še večje število naših župljanov. Tako bomo skupaj gradili osnovne cilje, katere si zastavlja pravkar nastajajoče sinodalno gibanje – skupna pot Cerkve.

V sredo, 19. januarja, ob 20.uri je v Dominikovem domu srečanje zakonske skupine. Lepo vabljeni tudi novi pari!

Pred nami je teden poglobitve v Božjo besedo. Med tednom bomo pri maši poslušali razlago Božje besede, prihodnjo nedeljo pa bo med deveto in deseto uro branje božje besede v cerkvi. Brali jo bodo člani svetopisemske skupine. Lepo vabljeni k poslušanju!

V mesecu januarju se priporočamo za sedežnino. V sedežnino je vključen tudi prispevek za ogrevanje cerkve. Hvala za vaš prispevek!

Za krašenje cerkve je v mesecu januarju na vrsti Drešinja vas.

Na mizici pod korom vzemite nov Petrovški list!

Vse, ki želite obisk duhovnika in blagoslov doma, prosim če se prijavite ali pokličete po telefonu.