14 Okt, 2023

V nedeljo se zaključuje teden molitve za življenje.

Literarna sekcija KD Petrovče vabi na predavanje z naslovom Camino, ki bo v torek, ob 18.30 v GD v Dobriši vasi.

V torek ob 19. uri je v Dominikovem domu redno mesečno srečanje ŽPS-a. Lepo vabljeni vsi člani.

KD Petrovče vabi v petek, 20. oktobra, ob 19. uri v OŠ Petrovče na čajanko. Ob sproščenem druženju nam bodo vse sekcije KD popestrile jesenski večer.

Župnija Petrovče vabi v soboto, 21. oktobra, ob 13. uri na zahvalni kostanjev piknik v župnišče vse tiste, ki so pomagali pri čiščenju župnijskih prostorov. Piknik bo ob vsakem vremenu. S seboj prinesite dobro voljo in če je mogoče malo kostanja. Zaradi lažje organizacije, prosimo za potrditev udeležbe!

Prihodnja nedelja je misijonska. Ob 10. uri bo družinska maša, pri kateri bodo s petjem in besedili sodelovali otroci. K družinski maši lepo vabljeni vsi otroci, ki obiskujejo verouk in njihovi starši. Pevske vaje za otroke so v nedeljo pred mašo, ob 9. uri v cerkvi.

Smo v mesecu oktobru, ki je posvečen molitvi rožnega venca. Lepo vabljeni med tednom 20. minut pred večerno mašo k molitvi rožnega venca. Namen molitve je za mir v Izraelu in Ukrajini.