30 Apr, 2022

Jutri je 1. maj, praznik sv. Jožefa delavca in začetek šmarnic. Ob 19. uri bodo šmarnice pri Kerčmarjevi kapeli. Šmarnice z mašo bodo v mesecu maju vsak dan med tednom, ob 19. uri v cerkvi. K šmarnicam vabimo čim več otrok in odraslih. Za prvoobhajance in birmance so šmarnice obvezne.

Od 1. do 8. maja je teden molitve za duhovne poklice. Lepo vabljeni k molitvi za duhovne poklice.

V torek in četrtek v mesecu maju ne bo maše zjutraj, temveč bo maša samo zvečer zaradi šmarnic.

V sredo, 4. maja, ob 20. uri je v župnišču srečanje ŽPS-a. Na srečanje so lepo vabljeni vsi člani!

V petek, 6. maja, ob 17. uri je srečanje za birmance in botre v župnišču.

V soboto, 7. maja, ob 19. uri je ob godu sv. Florjana maša za žive in rajne gasilce.

V torek, 10. maja, ob 20. uri bo v Domu II. slovenskega tabora v Žalcu 25. jubilejni koncert Dekanijske karitas Petrovče. Na koncertu bodo nastopili: Klapa skala, Marko Vozelj, vok. skupina Eros, Vili Resnik, ansambel Šepet, Žiga Deršek, Nika Oman, skupina Vzrock in plesalec Jernej Brenholc. Vstopnice po 15 EUR so na voljo v zakristiji in župnišču. Lepo vabljeni k nakupu vstopnic!

Prihodnjo nedeljo bodo šmarnice, ob 19. uri pri Jelenovi kapeli v Dobriši vasi.