Hvala za vaš prvonedeljski dar za potrebe naše župnije.

V ponedeljek, ob 19. uri je sestanek skupine za dobrodelnost v Dominikovem domu.

V mesecu novembru sprejemamo naročila za maše za vaše rajne. Na mizici pod korom so kuverte v katere lahko napišete imena vaših rajnih in jo oddate v zakristiji. Po namenu vaših rajnih bomo maševali, ob ponedeljkih, sredah in petkih. Pridite k maši in k molitvi rožnega venca za vaše rajne.

V torek, 7. november, ob 19. uri začenjamo pripravo odraslih na zakramente. Prosimo vse tiste, ki želijo prejeti sv. krst, sv. obhajilo in sv. birmo, da se čimprej prijavijo v župnišču pri p. Dragu Ferenceku, župnijskemu vikarju. Vljudno vabljeni!

Srečanje ob prebiranju svetopisemskih odlomkov bo v petek, 10. novembra po večerni sv. maši v Dominikovi kapeli.  Lepo vabljeni!

V nedeljo, 19. novembra bo pri maši, ob 10. uri srečanje zakoncev jubilantov. Zaradi lažje priprave prosimo vse tiste zakonce, ki so že ali še bodo letos obhajali okroglo obletnico poroke, da se čimprej prijavijo v zakristiji ali v župnišču.