29 Okt, 2022

Hvala vam za dar, ki ste ga darovali za misijonsko nedeljo za naše misijonarje.

Od ponedeljka naprej bodo večerne maše ob 18. uri. Maše med tednom bodo v zimskem času v kapeli.

V torek je zapovedan praznik Vseh svetih. V Petrovčah bo maša samo ob 8. uri, druga maša bo ob 14.30 v Žalcu na pokopališču, po maši bodo molitve pri križu in blagoslov grobov. Po blagoslovu grobov bo molitev rožnega venca v cerkvi. Lepo vabljeni!

V sredo je Spomin vseh vernih rajnih. Maša bo ob 8. uri v Žalcu na pokopališču.

Mesec november je mesec spomina na naše rajne. Pri večerni maši, ob ponedeljkih, sredah in petkih bomo molili za rajne po vašem namenu. Na mizici pod korom so na voljo kuverte. Na listek napišete imena vaših rajnih in kuverto z priloženim prostovoljnim darom prinesite v zakristijo ali oddate v nabiralnik. Hvala vam za vaš dar.

Hvala gospe Vikici in Katarini za krašenje cerkve v mesecu oktobru. V mesecu novembru krasita cerkev Zinka in Zlatko Kerčmar.

V torek, 8. novembra začenjamo s pripravo odraslih na prejem zakramentov. Vabljeni vsi tisti, ki nimate zakramentov sv. krsta, obhajila in birme.

V zakristiji so na voljo Marijanski koledarji in Družinske pratike.

Prihodnja nedelja je zahvalna nedelja.