14 Maj, 2022

Danes, ob 19. uri so šmarnice pri kapeli v Arji vasi.

Med tednom so šmarnice vsak dan ob 19. uri v cerkvi. K šmarnicam so vabljeni vsi otroci, ki obiskujejo verouk.

V sredo, ob 18. uri je v cerkvi srečanje birmancev z birmovalcem dekanom Srečkom Hrenom. Srečanje je obvezno za vse birmance.

V petek, od 16. do 19. ure je v Domu Sv. Jožefa v Celju dan odprtih vrat. Ob 19.uri bo koncert Prifarskih muzikantov. Lepo vabljeni!

Prihodnjo nedeljo, ob 10. uri je pri nas slovesnost svete birme. Vse birmance in njihove družine priporočamo v molitev.

V letu 2022  tednik Družina praznuje 70-letnico izhajanja. Ob tem jubileju se uredništvo zahvaljuje za zvestobo vsem bralcem in naročnikom. Vse tiste, ki še nimate naročene Družine vas uredništvo vabi, da se ustavite ob izhodu iz cerkve in na naročilnico napišete svoj naslov, na katerega vam bodo Družino  pošiljali en mesec brezplačno. S prvim izvodom Družine vam bodo poslali tudi darilo.

Slovenska karitas nas vabi k sodelovanju v akciji Pomagajmo preživeti in živeti. Ta akcija je namenjena predvsem ljudem, ki dolga leta živijo v revščini in so vse bolj izključeni iz svojega okolja. Položnice v ta namen so na mizici pod korom.