21 Maj, 2022

V nedeljo, 22. maja, ob 19. uri so šmarnice pri kapeli v Drešinji vasi.

V torek, 24. maja obhajamo praznik Marije Pomočnice kristjanov. V Sloveniji je ta dan slovesni praznik, saj je Marija Pomočnica kristjanov glavna zavetnica naše države. Lepo vabljeni k sveti maši zvečer ob 19. uri!

V četrtek, 26. maja je praznik Gospodove vnebohoda. Maša bo zjutraj ob 8. uri in zvečer ob 19. uri. Pri večerni maši bodo naši birmanci vsem tistim, ki ste molili zanje, podelili mali spomin. Lepo vabljeni večerni maši!

Prihodnjo nedeljo ob 10. uri je pri nas romanje bolnikov, invalidov in ostarelih. Voditelj romanja bo bolniški duhovnik g. Miro Šlibar iz Ljubljane. Med mašo bo možno prejeti bolniško maziljenje. Po maši bo zakuska na ploščadi za baziliko. Prosim dobre gospodinje, da bi za bolnike napekle nekaj peciva. Člane župnijskega pa prosim, da bi ga postregli.  Lepo prosim, povabite in pripeljite k Petrovški Mariji vse tiste, ki ne morejo več sami v cerkev!

V cerkvi na mizici pod korom je na voljo nov Petrovški list