28 Maj, 2022

V torek je god Obiskanja Device Marije. Ta dan goduje tudi Petrovška mati božja. Zvečer ob 19. uri bo maša in zaključek šmarnic. Lepo vabljeni k sveti maši pevci in ostali v čim večjem številu.

V četrtek, bo ob 8. uri bo maša v cerkvi. Ta dan je zaobljubljeno romanje vernikov iz župnije Galicije.

Prihodnjo nedeljo je pri nas lepa nedelja – dan župnije. Ob osmi uri v nedeljo ne bo maše, bo pa ob 9. uri procesija po vasi, po procesiji pa slovesna sveta maša. Slovesnost bo vodil župnik iz Polzele Urban Lesjak. Po maši bo zakuska na ploščadi za cerkvijo! Popoldne ob 16. uri bo v Dobriši vasi družabno srečanje in nogometni turnir. V nogometu se bodo pomirile ekipe: Slovenski duhovniki, veterani Petrovče, birmanci in ženski nogometni klub Žalec. Lepo vabljeni, da naš farni praznik praznujemo skupaj v čim večjem številu.