4 Jun, 2022

Jutri je pri nas lepa nedelja. Ob 9. uri bo procesija z štirimi evangeliji. Procesiji bo sledila slovesna sveta maša, ki jo bo daroval Urban Lesjak. Po maši bo zakuska in druženje za baziliko. Popoldne ob 16. uri bo v Dobriši vasi družabno srečanje in nogometni turnir. V nogometu se bodo pomirile ekipe: Slovenski duhovniki, veterani Petrovče, birmanci in ženski nogometni klub Žalec. Lepo vabljeni, da naš župnijski praznik praznujemo skupaj v čim večjem številu.

Na binkoštni ponedeljek bodo dve maši, ob 8. uri in 19. uri. Lepo vabljeni!

V sredo, po večerni maši, ob 19.30 je srečanje ŽPS-a. Na srečanje so vabljeni vsi člani!

V četrtek, ob 19. uri bo v cerkvi zaključek veroučnega leta. Otroci, ki še niso prinesli nazaj spričevala, naj jih prinesejo do četrtka.

Prihodnja nedelja je krstna nedelja. Ob deseti uri bo maša, h kateri so vabljeni vsi otroci, ki so bili pri nas krščeni zadnjih pet let.

Hvala vsem dobrim gospodinjam, ki so spekle pecivo za nedeljo bolnikov in lepo nedeljo.