28 Mar, 2021
OBVESTILO
  • 0€
  • Od četrtka, 1. aprila 2021 so maše z udeležbo vernikov do nadaljnjega prepovedane. Cerkev ostane odprta za osebno molitev vernikov. Može je individualni prejem svetega obhajila in zakramenta svete spovedi. K velikonočni spovedi lahko pridete po predhodni najavi po telefonu. Za prejem obhajila vstopata posamično po maši.
  • Obredi velikega četrtka, petka in soboto bodo ob 19. uri. Prenos bo po Facebooku. Po maši je možen prejem obhajila.
  • Blagoslov velikonočnih jedi bo na veliko soboto ob 10. 11.12. in 16. uri. Prenos bo po Facebooku.  Dvajset minut po molitvi v cerkvi se v koloni lahko pripeljete na parkirišče in bo blagoslov velikonočnih jedi v avtu.
  • Maša na Veliko noč bo ob 8. uri. Prenos bo po Facebooku. Prejem obhajila po maši.
  • Maša na velikonočni ponedeljek bo ob 8. uri. Prenos bo po Facebooku. Prejem obhajila po maši.