7 Jan, 2024

Danes po deseti maši bo v Petrovški cerkvi Miklavževanje. Nekaj kart je še na voljo. Dobrodošli.

Danes je nedelja Karitas. Nabirka je v celoti namenjena za družine v stiski. Polovico nabirke bomo oddali na Škofijsko karitas, polovica pa ostane za našo Župnijsko karitas. Hvala vam za vaš dar!

Začenjamo adventni čas, čas priprave na najlepši krščanski praznik. Naj bo to čas molitve in zbranosti.

V petek 8. decembra, je praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Pri nas bo samo ena maša, in sicer zvečer, ob 18. uri v cerkvi. Po sveti maši, bo v Dominikovem domu srečanje ob Svetem pismu. Lepo vabljeni!

Mladi pa so vljudno vabljeni na taizéjsko molitev, ki bo v petek, 8. decembra 2023, ob 19.00 uri, v župnijski cerkvi Braslovčah. Po molitvi bo prijetno druženje v župnijskih prostorih, kjer bodo predstavili prihajajoče evropsko taizéjsko srečanje, ki se bo odvijalo od 28.12.2023 do 1.1.2024 v Ljubljani.

Škofijska Karitas Celje vabi na predbožično srečanje sodelavk in sodelavcev Župnijskih Karitas, ki bo v sredo, 13. decembra 2023, ob 17. uri pri Sv. Jožefu nad Celjem.

V četrtek, 14. decembra, ob 17. uri bo srečanje staršev in otrok  1. in 2. razreda. Lepo vabljeni!

Na mizici pod korom je na voljo nov Petrovški list.

V zakristiji lahko nabavite Marijanski koledar!

Prišla je nova številka Ognjišča za naročnike.