3 Dec, 2017

Hvala vam za vaš prvonedeljski dar, ki je delno namenjen za slovenske družine v stiski, delno pa za kritje stroškov novega ogrevanja.

Danes ob treh je v Galiciji revija pevskih zborov Dekanije Žalec.

V torek, 5. decembra, bo Miklavž obiskal otroke. Vstopnice se dobijo v župnišču in zakristiji. Miklavž se bo peljal s kočijo iz Levca, skozi Drešinjo vas, Arjo vas, Dobrišo vas in Petrovče. Sprejeli ga bomo na parkirišču za cerkvijo ob 17. uri. V cerkvi pa bo nagovoril otroke in jim razdelil darila.

V petek, 8. decembra, je praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Maše bodo v cerkvi, ob 8. in 18. uri. Lepo vabljeni k sveti maši!

Od petka do nedelje bodo pri nas na duhovni pripravi na božič dominikanski bogoslovci iz Zagreba. Priporočamo se za pecivo in sok.

Zahvaljujemo se Zlatku Kerčmarju za dosedanje opravljanje službe mežnarja. Zaradi zdravstvenih razlogov te službe te službe ne more več opravljati, zato bodo njegovo delo prevzele sestre. Zlatku pa želimo čimprejšnje okrevanje.

V zakristiji je na voljo Marijanski koledar in koledar o papežu Frančišku.