10 Jun, 2023

Hvala vsem, ki ste pomagali pri organizaciji lepe nedelje. Hvala tudi dobrim gospodinjam za pecivo.

Na prošnjo našega provincijala Slavka Sliškovića in v soglasju z škofom Maksimilijanom bo diakon Drago 2. julija ob 16. uri posvečen za duhovnika v naši baziliki. Skupaj z njim bo za stalnega diakona posvečen tudi Miha Hild iz Trbovelj. Prosimo vas, da se na ta pomemben dogodek skupaj pripravimo z molitvijo in obiskom maše tudi med tednom..

V petek je praznik Srca Jezusovega. Lepo vabljeni k večerni maši!

Prihodnjo nedeljo pri deseti maši bo zaključek veroučnega leta. K maši so vabljeni vsi otroci in njihovi starši. Starše prosimo za pecivo in sok.

Starše otrok vabimo, da svoje otroke čim prej prijavijo na Oratorij. Oratorij bo potekal od ponedeljka 3. julija  do petka 7. julija. Prijavnice se dobijo v župnišču ali na spletni strani župnije Petrovče.