1 Jul, 2023

V nedeljo, 2. julija bo v naši baziliki mašniško posvečenje našega diakona Draga Ferenceka. Ob 15. uri bo molitvena ura, ob 16. uri pa slovesna sveta maša s posvečenjem. Lepo vabljeni!

Od ponedeljka 3. julija do petka 7. julija bo pri nas potekal Oratorij. Prijavljeno je 65 otrok. Zanje bo skrbelo 16 animatorjev. V času Oratorija se priporočamo za sok in pecivo.

V sredo je praznik slovanskih apostolov in sozavetnikov Evrope Cirila in Metoda. Lepo vabljeni k večerni maši.

V nedeljo, 9. julija ob 10. uri bo nova maša Draga Ferenceka v njegovi rojstni in krstni župniji Sv. križ na Žalah, v Ljubljani. Za novo mašo smo naročili poseben avtobus. Odhod avtobusa bo ob 8. uri iz ploščadi za cerkvijo. Vsi, ki želite na Dragovo novo mašo se čimprej prijavite pri meni.

Slovenska karitas začenja z dobrodelno akcijo Otroci nas potrebujejo, ki je namenjena zbiranju sredstev za nakup šolskih potrebščin za socialno ogrožene otroke v Sloveniji. V ta namen so pod korom položnice. Vabljeni k dobrodelnosti in pomoči za otroke.