24 Sep, 2023

Danes, 10. uri je družinska maša ob začetku veroučnega leta. Ob 16. uri pa bo v Mariboru v Zavodu A. M. Slomška, na Vrbanski cesti 30, slovesnost Slomškove nedelje. Somaševanje bo vodil ljubljanski nadškof Stanislav Zore. Lepo vabljeni!

V ponedeljek, ob 20. uri je v Dominikovem domu srečanje zakonske skupine. Lepo vabljeni tudi mlajši zakonci, da se jim pridružite in s svojo prisotnostjo in izkušnjami obogatite njihova srečanja.

V sredo, ob 9.30 je pri sv. Jožefu v Celju pastoralni tečaj. Tema letošnjega tečaja je Vodenja v župniji.

Prihodnja nedelja je rožnovenska nedelja.

V hiši karitas in župnišču nadaljujemo s sanacijo nastale škode ob poplavi. Hvala za vašo pomoč, ki jo bomo zbirali vsako prvo nedeljo v mesecu.

Hvala Maji Friedrich za krašenje cerkve v mesecu septembru. V mesecu oktobru je za krašenje na vrsti Arja vas.

V nedeljo, 1. oktobra, ob 11. uri bo v spominskem parku na Teharjah sv. maša za žrtve povojnih pobojev. Lepo vabljeni!

Na mizici pod korom vzemite nov Petrovški list.