7 Okt, 2023

Od nedelje 8. oktobra do nedelje 12. oktobra obhajamo Teden za življenje. V letošnjem Tednu za življenje želimo spomniti in poudariti, da je življenje dar katerega vrednost je tako velika, da je ni mogoče natančno opisati z besedami ali ovrednotiti s številkami. Življenja ni mogoče kupiti ali odkupiti. Življenje je vsakemu od nas dano brezplačno. Pridite med tednom k maši in rožnemu vencu dvajset minut pred mašo. Molili bo za ohranjanje življenja, kot največjega daru in za mir v Ukrajini!

V četrtek je god Maksimilijana Celjskega, mučenca in zavetnika celjske škofije.

V soboto, 14. oktobra, ob 11. uri bo v Vrbju zahvalno srečanje za prostovoljce, ki ga organizira Škofijska karitas Celje. Lepo  vabljeni vsi, ki ste kjerkoli in komurkoli pomagali pri čiščenju ob poplavah!

V torek, 17. oktobra, ob 19. uri bo srečanje ŽPS-a v Dominikovem domu. Lepo vabljeni vsi člani!

V petek po večerni maši je srečanje svetopisemske skupine v Dominikovem domu. Lepo vabljeni!

V soboto, 21. oktobra, ob 13. uri bo v župnišču zahvalni kostanjev piknik za vse, ki ste nam pomagali čistiti župnijske prostore ob poplavi: Cerkev, Karitas, Dominikov dom, samostan in župnišče. Zaradi lažje organizacije piknika, prosimo za potrditev. Lepo vabljeni!