Danes je rožnovenska nedelja. Ob 15. uri imajo k nam zaobljubljeno romanje župljani iz župnije Šempeter v Savinjski dolini.

V mesecu oktobru bomo dvajset minut pred večerno mašo molili rožni venec in se spominjali kako je Marija sv. Dominiku, ustanovitelju dominikancev, v roke izročila to molitev ter mu naročila naj jo razširja med ljudi. Poživimo to molitev tudi mi v naših družinah!

Vsi, ki imate čas, pridite k molitvi hvalnic. Vsak dan ob pol osmih vas čakam v Dominikovi kapeli, da skupaj molimo.

Godovi v tem tednu so: ponedeljek Frančišek Asiški, ustanovitelj frančiškanov, sreda Bruno, ustanovitelj kartuzijanov, četrtek Rožnovenska Mati Božja.

Prihodnjo nedeljo, ob 9.15 uri je srečanje za starše birmancev v Cerkvi, ob 10. uri pa družinska maša. Lepo vabljeni k sveti maši starši in otroci!

Vse otroke, ki hodijo k verouku vabimo naj redno prihajajo k maši ob nedeljah.

Hvala za vaš prvonedeljski dar za župnijo Petrovče.