20 Jan, 2024

Danes je nedelja svetega pisma. Po maši bo svetopisemska skupina brala evangelij po Marku. Vabimo vas, da ostanete in poslušate.

Starše od 1 – 4. razreda vabimo v torek 23.1. ob 17. uri na srečanje v župnišče. Srečanje je namenjeno temu, da osvežimo in poglobimo svojo osebno vero in pomagamo otrokom rasti v veri. Srečanje za starše vodi gospa Stanka Hojnik. Na srečanje pa so vabljeni tudi otroci, če nimajo drugih obveznosti. Z otroki bodo katehistinja Katja in animatorke.

V torek, 23. januarja, ob 19. uri bo v Dominikovem domu srečanje zakonske skupine. Lepo vabljeni!

Pater Drago nadaljuje z blagoslovom domov in družin v Petrovčah.

V sredo pri nas ne bo svete maše.

Župnijska karitas Petrovče ima novo vodstvo. Voditeljica je ga. Milojka Intihar, tajnica ga. Helena Stepišnik in blagajnik g. Dejan Leskošek. Vsem trem prostovoljcem se iskreno zahvaljujemo za njihovo pripravljenost.