13 Apr, 2024

Od nedelje 14. aprila do nedelje 21. aprila bo potekal teden molitve za nove duhovne poklice. Geslo letošnjega tedna je »Prosite Gospoda žetve«. Pridite med tednom k maši člani molitvene skupine, da skupaj molimo, da nam bo Nebeški Oče dal novih duhovnih poklicev, ki jih naša Cerkev in slovenski narod zelo potrebuje.

V sredo, 17. aprila ob 9. uri je v Vrbju srečanje starejših, ki ga organizira Škofijska karitas Celje. Lepo vabljeni!

V četrtek, 18. aprila ob 17.30 uri je v župnišču srečanje za birmance in njihove starše. Srečanje bo vodil brat Jurij Štravs iz Celja. Lepo vabljeni vsi birmanci in starši!

Prihodnjo nedeljo, ob 10. uri je družinska sveta maša. K družinski mašil lepo vabljeni starši in otroci!

Oratorij v Petrovčah bo letos potekal od ponedeljka 1. 7. do petka 5. 7. Starši rezervirajte si ta čas in prijavite svoje otroke na Oratorij!