21 Apr, 2024

Danes je nedelja Dobrega Pastirja in sklep tedna molitve za duhovne poklice.

V ponedeljek, 22. aprila je ob 18. uri v Dominikovem domu srečanje mlajše zakonske skupine, zvečer ob 20. uri pa je prav tam srečanje starejše zakonske skupine.

V torek, 23. aprila, ob 17. uri vabimo starše in otroke od 1. do 5. razreda na redno mesečno srečanje v župnišče.

V torek, 23. aprila, ob 19. uri je v župnišču srečanje ŽPS-a. Na srečanje lepo vabljeni vsi člani!

Kulturno društvo Petrovče organizira, v torek, 23. aprila ob 19. uri v knjižnici Osnovne šole Petrovče srečanje z naslovom Po spominih literarne sekcije.

V petek, 26. aprila, ob 17. 30 je v župnišču srečanje botrov in birmancev.

Letošnji Oratorij v Petrovčah bo potekal od ponedeljka 1. 7. do petka 5. 7. Starši rezervirajte čas in prijavite svoje otroke na Oratorij!

Za romanje v Sieno in Firence je še prostih nekaj mest. Prijavite se čimprej!

Slovenska Karitas vabi k akciji »Pomagajmo preživeti in živeti«. Akcija je namenjena starejšim ljudem, in ljudem z minimalno plačo in nizkimi prihodki. Na mizici pod korom so v ta namen na voljo posebne položnice.

V poletnem času bo ob nedeljah pred osmo mašo izpostavljeno v češčenje SRT. Lepo vabljeni k češčenju.