Danes ob 15. uri je revija Dekanijskih pevskih zborov v Žalcu. Na reviji bo nastopil tudi naš cerkveni zbor.  Lepo vabljeni k poslušanju.

Začenjamo teden Karitas. V letošnjem tednu nas bo nagovarjalo geslo: »Upanje za vse«. V sredo bo vse slovensko romanje prostovoljcev Karitas na Slomškovo Ponikvo. Ob 12. uri bo sveta maša. Ob 14. uri bodo sodelavci Škofijske Karitas  v dvorani Golovec pripravili kosilo. Ob 16. uri so vsi sodelavci Karitas povabljeni  na dobrodelni koncert Klic dobrote. Slovenska Karitas se iskreno zahvaljuje za dosedanjo podporo pomoči ljudem v stiski ob poplavah. Ob vseslovenski nabirki se je zbralo 945.539 EUR.

Še enkrat hvala vsem, ki ste pomagali pri čiščenju naših župnijskih objektov in nam še vedno pomagate pri sanaciji.

Slovenska Karitas je ob pomoči Župnijskih Karitas do sedaj razdelila 6 milijonov evrov. Tako je Slovenska Karitas skupaj z državnimi sredstvi do sedaj razdelila 11,5 mio EUR pomoči.

Vsi pa se zavedamo, da na žalost stiske še zdaleč ni konec, zato naša prošnja za pomoč ostane tudi za naprej.

Hvala Zinki in Zlatku za krašenje cerkve v mesecu novembru. V mesecu decembru je za krašenje na vrsti Drešinja vas.

Miklavž bo naše otroke obiskal prihodnjo nedeljo, to je 3. decembra po deseti maši v Cerkvi. V zakristiji so že na voljo karte za Miklavža. Pohitite z nabavo kart!

V zakristiji je nova številka Ognjišča za naročnike.

Prav tam je tudi na voljo Marijanski koledar.

Nabirka prihodnje nedelje je namenjena za Karitas.