JEZUSOVA SPREMENITEV NA GORI

Zahvaljujemo se vsem, ki ste včeraj pomagali pri čiščenju cerkve, župnišča, Karitasa in Dominikovega doma. Vse štiri stavbe so bile močno prizadete ob poplavi.

V ponedeljek ob 16. uri rabimo novo pomoč pri čiščenju cerkve.

V torek je god sv. Dominika ustanovitelja dominikancev.

Lepo vabljeni k maši in skupnem praznovanju.

V sredo goduje Edith Stein, mučenka in sozavetnica Evrope.

Prihodnjo soboto, ob 9. uri bo generalno čiščenje cerkve za praznik Marijinega vnebovzetja. Lepo vabljeni k čiščenju v čim večjem številu.

V soboto bomo postavljali oder za mašo na prostem. Tudi takrat računamo na vašo pomoč.

Bazilika Matere božje v Petrovčah, vabi na največji romarski shod na praznik Marijinega vnebovzetja. V ponedeljek, 14. avgusta, na predvečer praznika, ob 19. 30 uri bodo večernice z mašo, po maši procesija z Marijinim kipom in lučkami po vasi.

Na praznik Marijinega vnebovzetja, 15. avgusta, bodo maše: ob 6.30 in 8.00 uri, ob 10.00 uri bo maša na prostem, mašuje in pridiga Dori Pečovnik, ob 12.00 uri maša za ostarele in bolne, ob 18. uri koncert skupine Dominik, ob 19.00 mašuje Martin Golob. Lepo vabljeni!