23 Dec, 2023

Na sveti večer bo ob 20 uri maša, pri kateri sodeluje otroški pevski zbor in otroci, hodijo k verouku.

Na božič bodo maše, ob 24. uri (polnočnica), ob 8. uri in 10. uri.

Na Štefanovo bo maša ob 10. uri. Pri maši bo blagoslov vode in soli, po maši pa blagoslov konj na ploščadi za cerkvijo.

V sredo, 27. januarja je god svetega Janeza , apostola in evangelista. Pri maši ob 18. uri bo blagoslov vina.

Prihodnja nedelja je nedelja Svete družine. Pri maši ob 10. uri bo blagoslov otrok pri jaslicah. Starši pridite k maši in pripeljite k blagoslovu svoje otroke.

Tudi letos imate možnost nameniti 1 % dohodnine naši župniji. Dar vas nič ne stane lahko pa prispeva veliko k skupnemu dobremu in podpori naše bazilike, ki je utrpela poplavo v mesecu avgustu. Na mizici pod korom vzemite obrazec, ga izpolnite in prinesete v župnišče ali ga pošljete sami po pošti na Finančni urad Celje, do 31. decembra. Hvala za Vašo pripravljenost!

Na novo leto bodo maše, ob 8. in 10. uri.

Na novo leto, ob 17. uri bo na Jožefovem hribu nad Celjem Božični koncert Andreje Zakonjšek Krt in Primoža Krt. Lepo vabljeni!

V zakristiji se dobijo Marijanski koledarji in Betlehemska luč miru. Naročniki, pridite po novo številko Ognjišča v zakristijo. Prav tam lahko poravnate tudi naročnino za prihodnje leto.