Generalno čiščenje cerkve za veliko noč bo v torek ob 16. uri. Vabljeni vsi člani ŽPS-a in ostali.

Vstopamo v veliki teden. Maša na Veliki četrtek bo ob 19. uri. Veliki četrtek je spomin na Jezusovo zadnjo večerjo, ustanovitev svete evharistije in mašniškega posvečenja. Nabirka pri tej maši je namenjena za pomoč Ukrajini.

Na veliki petek je strogi post. Ob treh popoldan bo križev pot na prostem. Obredi velikega petka bodo ob 19. uri , nabirka je namenjena za Sveto deželo.

Na veliko soboto zjutraj, ob 7. uri bo blagoslov velikonočnega ognja pri cerkvi. Zaradi epidemioloških razmer bo blagoslov velikonočnih jedi na veliko soboto v cerkvi in ne po vaseh. Spored blagoslova velikonočnih jedi bo: ob 10., 11., 12., 15. in 16. uri. Velikonočna vigilija bo ob 19. uri v cerkvi. Pri obredih velike sobote bodo  trije odrasli prejeli zakrament sv. krsta in osem zakrament sv. birme.

Na veliko noč bo ob pol osmih zjutraj velikonočna procesija, na to svet maša. Druga maša bo ob 10. uri.

Na velikonočni ponedeljek bo nedeljski spored maš, in sicer, ob 8. in 10. uri.