V ponedeljek, ob 17. uri bo naše otroke v cerkvi obiskal Miklavž. Zaradi miklavževanja bo maša zjutraj ob pol osmih in ne zvečer.

V četrtek je praznik Brezmadežnega spočetja device Marije. Pri nas bodo dve maši, ob 8. uri in 18. uri v cerkvi. Lepo vabljeni!

V petek po večerni maši je v Dominikovem domu srečanje ob Svetem pismu.

Na nedeljo Karitas ste darovali 600 € za družine v stiski. V imenu vseh, ki bodo vaše pomoči deležni iskrena hvala.

Hvala tudi otrokom in njihovim staršem za izdelovanje adventnih vencev. S prostovoljnimi prispevki so otroci zbrali 403 €. Prispevek je v celoti namenjen adventni akciji »Otroci za otroke«.

Ob nedeljah, ob 9.30 uri je pri nas na voljo spovednik g. Tone Šeruga. Izkoristite to priložnost in pravočasno opravite božično spoved.

Vabimo vas med tednom v adventnem času k maši v večjem številu. Želimo vam duhovno bogato pripravo na božič.