25 Jul, 2020

Danes je Krištofova nedelja. Kot vsako leto bo po maši za cerkvijo blagoslov vozil in zbiranje darov za misijonska vozila. V zahvalo za vaš dar boste dobili kartonček z molitvijo in nalepko. V imenu vseh naših misijonarjev se vam iskreno zahvaljujem za vaš dar. Vaša pomoč je neizmerna.

V času epidemije je možna sveta spoved pol ure pred mašo, in sicer v prvi stranski kapeli na desni strani, ali v spovednici, v drugi stranski kapeli z desne strani.

Naročniki Ognjišča naj pridejo po novo številko v zakristijo.

Na mizici pod korom je nov Petrovški list.

Vsi, ki boste prihajali ob nedeljah k maši, prosim, če doma napišete listek z vašo telefonsko številko, brez imena in priimka, in ob vstopu v cerkev oddate listek v škatlo pod korom. Vašo številko bomo hranili 30 dni in jo primeru epidemije oddali pristojnim državnim ustanovam, da vas kontaktirajo.

Želim vam lepo in blagoslovljeno nedeljo, p. Vanči, župnik