16 Sep, 2018

Jutri popoldne je v Petrovče tradicionalno romanje celjskih župnij. Ob treh bo molitvena ura, ob štirih pa sveta maša.

Starše, ki so svoje otroke dali krstiti in so jih vpisali v osnovo šolo, lepo prosimo, da jih vpišejo tudi v prvi razred verouka, saj so pri krstu obljubili, da jih bodo vzgajali v veri. Vpis je po maši v zakristiji.

V ponedeljek je začetek verouka za vse razrede.

Staršem otrok, ki hodijo k verouku priporočamo, da zanje naročijo vzgojno revijo Mavrica, birmanci pa mladinsko revijo #najst.

V četrtek, 20. septembra, ob 18. 30 uri se pri kapucinih v Celju začne tečaj osebne in duhovne rasti za ženske. Tečaj ima naslov Kako odpustiti? Odpustiti, da bi ozdravela. Ozdraviti, da bi odpustila! Več informacije dobite na plakatu na oglasni deski zunaj cerkve.

Prihodnja nedelja je Slomškova nedelja. Častilci blaženega A. M. Slomška lepo vabljeni, v nedeljo 23. 9. ob 10. uri v župnijo bl. Slomška k salezijancem v Celje.

Ob začetku pastoralnega leta katehistinjam in vsem članom ŽPS-a želim miru, predvsem pa zaupanja, da smo le orodje v Božjih rokah!