18 Sep, 2021

Po vladnem odloku je s 15. septembrom za udeležbo pri sveti maši potreben pogoj PCT (prebolelost, cepljenje ali test). Če pride inšpektor v kontrolo morate pokazati potrdilo PCT. Župnija seveda tega ne bo preverjala, zato vsak odgovarja in plača kazen zase. Obvezno je tudi ob vhodu in izhodu razkuževanje rok in razdalja 1.5 m, izjema so člani istega gospodinjstva.
V sredo po večerni maši bo srečanje ŽPS-a za vse člane. Osebno vabilo boste dobili po elektronski pošti. Lepo vabljeni vsi člani!
V župnijski cerkvi v Žalcu bo v soboto 25. 9. ob 18.30 slavilni večer z mašo. Večer bo vodil polzelski župnik Urban Lesjak, igrala bo skupina Domnik. Vabljeni vsi, ki si želite duhovno poživitev v stilu mlajše generacije!
Prihodnjo nedeljo, ob 15. uri bo pri sv. Jožefu v Celju maša in slovesnost ob Slomškovi nedelji. Lepo vabljeni!