Misijonarji in Misijonsko središče Slovenije se vam za vaš dar iskreno zahvaljujejo. V zahvalo za vaš dar ste dobili žepne koledarčke. Naj Bog obilno povrne vašo darežljivost.

Preteklo nedeljo smo izbirali nove člane Župnijskega pastoralnega sveta. Izvoljeni so bili:

Petrovče Dejan Leskošek, Marjan Marinšek
Arja vas Katarina Marčič, Slavko Plantak
Dobriša vas Ambrož Roter, Milojka Intihar
Drešinja vas Urška Senič
Levec Jelko Hrustel, Maja Friedrich
Mala Pirešica Zal. Gorica in Ruše Matej Antloga, Niko Natek,  Lavra Končnik

Vsem izbranim čestitamo! Drago Ferencek, ki je bil prejšnjo nedeljo v Vojniku posvečen za diakona, je bil  v petek asigniran v Petrovče. Tako je postal član naše skupnosti in bo pomagal pri pastoralnem delu v župniji. Provincialu Slavku Sliškoviću se lepo zahvaljujemo, da je uvidel pastoralne potrebe naše župnije in poslal Draga v Petrovče.

Na mizici pod korom vzemite nov Petrovški list! V zakristiji se dobijo Marijanski koledarji in Družinske pratike.