13 Mar, 2021

Hvala vam za vaš prvonedeljski dar, ki ste ga darovali za potrebe naše župnije prejšnjo nedeljo.

Pater Viktor je v četrtek praznoval 80. letnico življenja. V nedeljo je v Žalcu vodil somaševanje, potem pa smo njegov rojstni dan proslavili s skupnim kosilom z Dekanijskimi duhovniki in županom občine Žalec. Patru Viktorju čestitamo ob njegovem življenjskem jubileju in mu želimo obilo božjega blagoslova in zdravja.

V petek je praznik sv. Jožefa. Na Jožefovo bodo pri nas maše: ob 8. uri, ob 10. uri in zvečer ob 18.uri. Pol ure pred večerno mašo bo križev pot. Lepo vabljeni!

Za mašo ob 10. uri se je treba prijaviti po telefonu.

Papež Frančišek je za vesoljno Cerkev razglasil za leto družine, ki se začne 19. marca s praznikom sv. Jožefa in zaključi s svetovnim srečanjem družin 26. junija 2022 v Rimu.

Priporočamo se za naročilo maš.