25 Dec, 2020

Božič 2020

Vse so maše do nadaljnjega odpovedane in ostanejo brez navzočnosti vernikov. Lahko pa maše spremljate na družbenem omrežju Facebook.

Naša župnijska cerkev bo odprta za osebno molitev in ogled jaslic ves ta teden.

Na Štefanovo in nedeljo bo maše ob 8. zjutraj po facebooku. Po maši je možno prejeti sveto obhajilo, ob upoštevanju ukrepov (razkuževanje rok, nošenje maske in pridrževanje razdalje 1,5 m).

Prosimo za naročilo maš. Maše lahko naročite po telefonu (041/437-145) ali elektronski pošti (dominikanci.petrovce@rkc.si).

Betlehemsko lučko miru lahko dobite pri sestrah dominikankah ali v župnišču.

Prosimo za vaš dar za potrebe župnije. Oddate ga lahko v nabiralnik, ki se nahaja pod korom v cerkvi ali nakažete na TRR ŽUPNIJE PETROVČE (SI56 0510 0801 4762 616, NOVA KBM).

Naročniki Ognjišča pokličite v župnišče, če želite obnoviti naročnino za leto 2021. Letna naročnina znaša 33,50 €.

V župnišču ali pri sestrah lahko dobite Marijanske koledarje.

Obisk družin in blagoslov domov bo mogoč samo po predhodni najavi in dogovoru z duhovnikom. Prosim, če pokličete na številko 041/437-145.

Ostanimo povezani v molitvi!