27 Mar, 2021

CVETNA NEDELJA

Ker prihajamo na poletni čas, bodo večerne maše od prihodnjega tedna naprej, ob 19. uri.

V torek ob 16. uri bo čiščenje cerkve za veliko noč. Lepo vabljeni h čiščenju v čim večjem številu.

V kolikor bodo epidemiološke razmere dopuščale bodo obredi velikega tedna, ob 19. uri. Lepo vabljeni!

Blagoslov velikonočnega ognja bo v soboto, ob 7. uri za cerkvijo.

Blagoslov velikonočnih jedil bo letos samo v cerkvi in sicer, na velikonočno soboto, ob 9., 10., 11., 12., 14., 15., in 16. uri. Prosim, če se razvrstite skozi ves dan, ker več kot 50 ljudi naenkrat ne smemo spustiti v cerkev. Na vel. soboto bo ves dan izpostavljeno SRT.

Na veliko noč ne bo velikonočne procesije. Bodo pa dve maši, ob 8. in 10 uri. Za maše na veliko noč se je treba prijaviti po telefonu ali po elektronski pošti.

Hvala Stanki, Janezu in Mariji Kramer za krašenje cerkve v mesecu marcu. V mesecu aprilu so za krašenje na vrsti Petrovče zahod. Koordinator je Janez Kozmelj.