26 Nov, 2022

Začenjamo adventni čas. To je čas duhovne priprave na božič. Na srečanju ŽPS-a smo se dogovorili, da bo slika Petrovške Marije potovala po družinah. Prosimo vas, da se oglasite v zakristiji in rezervirate čas, ko  boste sliko vzeli domov in ob njej molili.

Hvala vam za vaš dar za potrebe karitas. Dve tretjini je namenjeno za Medžupnijsko karitas Petrovče in ena tretjina za Škofijsko karitas.

Na mizici pod korom so na voljo adventni venci, ki so jih izdelali naši otroci. Priporočeni dar je 10 €. Izkupiček je namenjen za adventno akcijo »Otroci za otroke«. Se priporočamo za nakup.

Miklavž bo obiskal naše otroke v ponedeljek, 5. novembra, ob 17. uri v cerkvi. Vstopnice se dobijo v zakristiji in župnišču. Pohitite, Miklavž je že blizu!

Naročniki Ognjišča pridite po novo številko v zakristijo.

V zakristiji so na voljo tudi Družinske pratike in Marijanski koledarji.

Hvala Zinki in Marjetki za krašenje cerkve v mesecu novembru. V mesecu decembru je za krašenje na vrsti Drešinja vas.